Władze Kolegium

Zastępca Dyrektora Kolegium Artes Liberales

dr hab. Agata Zalewska
zalewska@al.uw.edu.pl

Dyżur dyrekcji Kolegium Artes Liberales: środy, godz. 11.30–13.00, ul. Dobra 72, p. 101

Rada Kolegium Artes Liberales

Funkcją Rady Kolegium Artes Liberales jest wypracowanie misji dla Kolegium Artes Liberales oraz kontrolowanie jej wykonywania. W ramach prac Rady przedstawiane są i zatwierdzane wnioski w zakresie zmian w planie i programie studiów artes liberales.

W skład Rady wchodzą:

• Przewodniczący. Przewodniczącym Rady jest Przedstawiciel Rektora Uniwersytetu Warszawskiego
  • Dziekan Wydziału „Artes Liberales”
  • Dyrektor Kolegium Artes Liberales
  • Zastępca Dyrektora Kolegium Artes Liberales
  • Przedstawiciel The Endeavor Foundation
  • Przedstawiciel Fundacji „Instytut Artes Liberales
  • Pełnomocnik Dziekana Wydziału „Artes Liberales” ds. Toku Studiów
  • Kierownik Dziekanatu Wydziału „Artes Liberales”
  • przedstawiciel studentów kierunku artes liberales
  • goście zaproszenie przez Dyrektora Kolegium Artes Liberales

Skład Rady Kolegium Artes Liberales w roku 2016/17: