Procesor

Kino 3D sprzed 17 tys. lat?

Od malowideł w Akwitanii do mikroprocesorów. Historia człowieka to tysiące lat dążenia do zrozumienia, opisania i okiełznania otaczającego nas świata. Często sięgamy do historii - nawet bardzo odległej - żeby zrozumieć i opisać teraźniejszość. W kolegium „Artes Liberales” dowiesz się, co mają ze sobą wspólnego iPad oraz grecka wątroba ofiarna czy malowidła z prehistorycznych grot z kinem 3D. Zapraszamy.

30.09.2018

10 października: Spotkania polsko-hiszpańskie

LIBAL i Laboratorium Sofia Casanova Wydziału „Artes Liberales” występują z nową inicjatywą iberyjską Spotkania polsko-hiszpańskie. Pierwszą imprezą będzie konferencja pt. „Polska i Hiszpania w europejskim wieku XIX (1789–1918): wyzwania i aspiracje”. Więcej informacji.

25.09.2018

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Dziekan Wydziału „Artes Liberales” UW, dr hab. Robert A. Sucharski, prof. UW, serdecznie zaprasza na inaugurację roku akademickiego 2018/2019 na Wydziale „Artes Liberales”, która odbędzie się 2 października, o godz. 11.00, w sali konferencyjnej w siedzibie Wydziału przy ulicy Dobrej 72. Wykład inauguracyjny pt. „I to by było na tyle” – o języku akademickim, zasadach, pułapkach i realiach komunikacji środowiskowej wygłosi dr hab. Ewa Rudnicka.

25.09.2018

Konferencja: The Self and Digital Identity in the Era of “Networked Society”

Laboratorium Techno-Humanistyki zaprasza na międzynarodową konferencję naukową pt. The Self and Digital Identity in the Era of “Networked Society”, która odbędzie się w dniach 16–17 października 2018 r. w Kolegium Artes Liberales. Program konferencji dostępny jest na stronie konferencji.

18.09.2018

Dzień Adaptacyjny 2018

Dzień Adaptacyjny w Kolegium Artes Liberales UW dla studentów 1-ego roku studiów I stopnia artes liberales odbędzie się w piątek, 28 września 2018 roku w sali konferencyjnej w „Białej Willi” (ul. Dobra 72). Program Dnia

10.09.2018

Warsztaty: „Theory in Practice. International Workshop for Young Researchers Working in Intercultural Environment”.

Warsztaty międzynarodowe „Theory in Practice. International Workshop for Young Researchers Working in Intercultural Environment”. 24–28 września 2018 r., Uniwersytet Warszawski, Wydział „Artes Liberales”, ul. Dobra 72. Więcej informacji: http://al.uw.edu.pl/warsztaty-theory-in-practice-international-workshop-...