Centrum Badania Ryzyka Systemowego: seminarium

16 stycznia 2024 r. o godz. 12.00 odbędzie się seminarium organizowane przez Centrum Badania Ryzyka Systemowego. Gośćmi seminarium będą: Piotr Cichocki, Piotr Jabkowski, Piotr Matczak. Temat spotkania: Do disaster experiences impact public opinion on climate change in European countries?. Seminarium odbędzie się stacjonarnie (ul. Dobra 56/66, sala 2.90) oraz online (zoom; Meeting ID: 971 7132 2690, Passcode: 822378).

PDF icon Abstrakt

Dni mobilności na UW

W dniach 10 –12 stycznia 2024 r. odbywają się dni mobilności pod hasłem „ERASMUS, why not?”. W ramach wydarzenia będzie szereg spotkań z przedstawicielami Biura Współpracy z Zagranicą oraz Erasmus Student Network UW na temat m.in. różnych typów mobilności. Spotkania w formie stacjonarnej lub on-line.

Dr Julia Lewandowska: wykład w European Institute of the Mediterranea

Dr Julia Lewandowska ma przyjemność być gościnią w European Institute of the Mediterranean w ramach cyklu wykładów „Aula Mediterranea”. Dr Julia Lewandowska przedstawi wykład pt. „Te daré alas de águila y pies de ciervo”: identidad y alteridad en la escritura de las monjas de la primera edad moderna dotyczący. Wydarzenie odbędzie się w 11 stycznia 2024 r. o godzinie 18.30 i będzie streamingowana na kanale youtube Instytutu.

„O możliwościach porównawczych studiów nad ludobójstwem...”

Laboratorium im. Richarda Pipesa, funkcjonujące w Instytucie Studiów Politycznych PAN, zaprasza na spotkanie pt. „O możliwościach porównawczych studiów nad ludobójstwem. Wokół książki Piotra Madajczyka „Krajobrazy biograficzne Rafała Lemkina” ”, które odbędzie się 20 listopada o godzinie 12:00 na platformie ZOOM.

Wnioskowanie o stypendia

Początek roku akademickiego wiąże się z wnioskowaniem o różnego typu świadczenia, w tym: stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, stypendium rektora oraz stypendium ministra. Więcej informacj na tej stronie

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

Dziekan Wydziału „Artes Liberales”, prof. dr hab. Robert A. Sucharski, prof. ucz., zaprasza na inaugurację roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale „Artes Liberales”, która odbędzie się 3 października 2023  r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej przy ul. Dobrej 72. Wykład inauguracyjny pt. Radość dyskomfortu wygłosi dr Michał Oleszczyk.

PDF icon Zaproszenie na inaugurację nowego roku akademickiego