Dzień adaptacyjny w Kolegium

Drodzy nowi studenci I stopnia Kolegium Artes Liberales!

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w Dniu adaptacyjnym zaplanowanym
w Kolegium, na piątek, 22 września 2017 roku, w godzinach 10:00 – 17:00.
            W trakcie tego spotkania będziemy mieli możliwość porozmawiać o wszystkich kwestiach
związanych z organizacją i praktyką studiowania: planach zajęć, punktach ECTS, zapisach na
przedmioty i uzyskiwaniu z nich ocen.
            Wspólnie z pracownikami dziekanatu, przedstawicielami Samorządu Studentów i Dobrych
Duchów AL postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania.
            Spotykajmy się w sali konferencyjnej Białej Willi przy ul. Dobrej 72 (poziom -1).
            Szczegółowy program Dnia adaptacyjnego jest dostępny poniżej.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
dr Michał Mizera & mgr Jan Podniesiński