Procesor

Kino 3D sprzed 17 tys. lat?

Od malowideł w Akwitanii do mikroprocesorów. Historia człowieka to tysiące lat dążenia do zrozumienia, opisania i okiełznania otaczającego nas świata. Często sięgamy do historii - nawet bardzo odległej - żeby zrozumieć i opisać teraźniejszość. W kolegium „Artes Liberales” dowiesz się, co mają ze sobą wspólnego iPad oraz grecka wątroba ofiarna czy malowidła z prehistorycznych grot z kinem 3D. Zapraszamy.

Studia II stopnia

• Harmonogram rekrutacji:

• Wymagane dokumenty:
    • Nie później niż w ostatnim dniu rejestracji na studia kandydat przesyła na elektroniczny adres sekretarza komisji rekrutacyjnej: rekrutacja_al@al.uw.edu.pl

• skan dyplomu lub zaświadczenie potwierdzające uzyskanie dyplomu licencjata, magistra (lub równoważny) z oceną co najmniej dobrą.

• propozycję dwóch tematów do rozmowy kwalifikacyjnej. Tematy powinny wychodzić poza program dotychczasowych studiów kandydata oraz być zaopatrzone w bibliografię przeczytanych lektur dotyczących tematów. Zakres tematów powinien mieścić się w ramach tematycznych wskazanej specjalności.

• zaświadczenie potwierdzające znajomość języka niemieckiego (w wypadku, gdy kandydat ubiega się o uzyskanie – jako drugiego – dyplomu Uniwersytetu w Kolonii) lub rosyjskiego (w wypadku, gdy kandydat ubiega się o uzyskanie – jako drugiego – dyplomu Narodowego Uniwersytetu Badawczego – Wyższej Szkoły Ekonomii w Moskwie) na poziomie B2+.

• wniosek o przeprowadzenie rozmowy weryfikującej znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego - w przypadku osób nie mogących potwierdzić znajomości języka obcego na poziomie B2+. Kandydat przesyła wniosek na elektroniczny adres Kolegium, rekrutacja_al@al.uw.edu.pl, nie później niż w ostatnim dniu rejestracji na studia w systemie IRK UW.

• Po zakwalifikowaniu się na studia:

• dyplom ukończenia studiów I lub II stopnia (odpis) lub zaświadczenie potwierdzające ukończenie studiów I stopnia,

• podanie o przyjęcia na studia (wydruk z IRK),

• oświadczenie o zapoznaniu się z treścią wzoru umowy o odpłatności za usługi edukacyjne obowiązującej na UW (wydruk z IRK),

• podanie o wydanie elektronicznej legitymacji studenckiej (wydruk z IRK) – tylko dla studentów, którzy nie posiadają legitymacji UW,

• potwierdzenie wniesionej opłaty rekrutacyjnej za każdy wybrany kierunek studiów (tylko w przypadku gdy opłata była robiona niedługo przed składaniem dokumentów i nie jest zarejestrowana na koncie Kandydata),

• kserokopia dowodu osobistego lub paszportu (konieczne jest przedstawienie oryginału dokumentu do wglądu),

• 1 fotografia (w formacie jak do dowodu osobistego).